Opinie

* Pobyt w Zwickau pozwolił mi poznać kulturę i obyczaje Niemiec, poszerzyć swoje umiejętności w zakresie języka niemieckiego i angielskiego. Poznać wielu ciekawych ludzi, których zawsze będę miło wspominał.

* Centrum kształcenia FAW umożliwiło mi odbycie praktyki na wysokim poziomie, pracę z życzliwymi i kreatywnymi ludźmi. Dzięki możliwości odbycia tam praktyk miałem możliwość zobaczyć jak wygląda praca w zakresie informatyki od strony praktycznej.

* Pobyt w Niemczech był dla mnie nowym doświadczeniem. Nauczyłem się pracy w grupie oraz podszkoliłem język, co z pewnością podwyższy moją pozycję na rynku pracy. Bardzo podobała mi się okolica, jest tam spokojnie i cicho. Czuliśmy się bardzo swobodnie.

* Dzięki praktykom zagranicznym miałam możliwość rozwijania, zarówno umiejętności technicznych, jak i językowych, a także poznawania nowych osób. Największe wrażenie wywarło na mnie piękno okolicznych miast. Jest dużo cichych i spokojnych miejsc, w których można się odprężyć i wypocząć.

* Byłem zadowolony, że mogłem w praktyce zastosować wiedzę teoretyczna ze szkoły. Centrum kształcenia FAW w Zwickau ma świetnie wyposażone warsztaty m. in. z tokarkami, obrabiarkami sterowanymi numerycznie, jak również pracownie informatyczne.

* Podczas pobytu w Niemczech, nauczyłam się pracować w grupie. Podobało mi się to, że poznałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi mogłam porozmawiać, a także rozwijać swoje umiejętności językowe.

* Uczestnictwo w praktykach zagranicznych było dla mnie ogromnym przeżyciem i pozwoliło mi to spojrzeć na świat z innej perspektywy. Poszerzyłam swoje umiejętności językowe i techniczne. Jednak najbardziej podobała mi się organizacja pracy i miła atmosfera, panująca w miejscu pracy.